10 YARATICI PASTA STANDI

2 gün önce
10 YARATICI PASTA STANDI ...

Pasta standları yapmak aslında sandığınız kadar zor değil. Yemek dergilerinde ki şahane sunumları yakalamak için cam, tahta veya eski moda malzemeler kullanmanız yeterli olabilir. Bakın size birkaç ilham kaynağı...

1)AYNALAR

10 YARATICI PASTA STANDI

Yukarıda gördüğünüz bu standa tamamen aynalardan yapılmıştır. Aynaları dilediğiniz şekillerde kestirip bunu kendinize göre yaptırmanız mümkündür. Düğünler veya resmi organizasyonlarda kullanımı gayet şık olacaktır.

2)RENKLİ AHŞAPLAR

10 YARATICI PASTA STANDI

Ahşap malzemeyi tıpkı aynada olduğu gibi dilediğiniz şekillerde kestirin. Elde ettiğiniz standı istediğiniz bir renge boyayabilirsiniz. Mavi renk sizce de çok hoş olmamış mı?

3)RENKLİ CUPCAKE STANDLARI

10 YARATICI PASTA STANDI

Bu gördüğünüzü ahşap sopaları ve daireleri herhangi bir el sanatları marketinde bulabilirsiniz. Malzemeleri birbirine yapıştırmadan önce heryerine yapışkan sürüp etrafına rengaren ipler dolayın. Mükemmel bir görüntü elde edeceksiniz. Çocuğunuzun doğum günü partisi için iyi bir öneri olabilir.

4.SEMAVER ALTI

10 YARATICI PASTA STANDI

Semaver altlıkları üstüne güzel bir tepsi bulunduğu takdirde çok egzotik bir pasta standı haline dönüşecektir.

5.MUMLUKLAR

10 YARATICI PASTA STANDI

İhtiyacınız olan şey güzel bir mumluk ve ona yakışır bir tabak. Yapıştırıcıyla birbirine yapıştırın ve dilediğiniz renge boyayın.

6.AĞAÇ KÜTÜKLERİ

10 YARATICI PASTA STANDI

Ağaç kütüğü şeklindeki kek standları rustik bir ortama şahane uyum sağlayacaktır. Bu malzemeleri  ahşap malzemeler satan marketlerde bulmanız mümkündür.

7.VİNTAGE ESİNTİSİ

10 YARATICI PASTA STANDI

Eski  moda malzemeler satan bir dükkana girdiğinizde tahmin edemeyeceğiniz kadar çok stand malzemesiyle karşı karşıya kalacaksınız. Eski tabakları, kaseleri altına bir tutacak yerleştirip hoş stanlara dönüştürün.

8.DONDURMA KASELERİ

10 YARATICI PASTA STANDI

Dondurma kaselerini ve tabakları aynı renkte kaplayın ve ardından birbirine yapıştırın. Rengarenk  şeker gibi pasta standları elde etmiş olursunuz.

9. MİNİ KEKLER İÇİN STAND

10 YARATICI PASTA STANDI

Bu standda birbirinden şık baskılı kağıtlar ve süsler kullanabilirsiniz. Partiler ve renkli sofralar için muhteşem bir tasarım olacaktır.

10.PİZZA TEPSİLERİ

10 YARATICI PASTA STANDI

Pizza altlıklarını renkli renkli boyayın yada üstüne şeritler yapıştırın, ardından birbilerine tutacak yardımıyla tutturun. Kurabiye sunumlarınız için çok hoş bir seçim olacaktır.

Umarım yukarıdakiler size fikir verebilmiştir hanımlar. Eminim evinizde çok daha yaratıcı modeller deneyeceksiniz.

14 Yaratıcı Banyo Fikri ...

Galeriler

Baby Shower Pasta Ve Şekerlemeleri ...

Galeriler

Burada Pasta İmal Ediyorlardı ...

Galeriler

Doğum hediyesinde yeni trend: Bez pasta ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook